Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. sníh

6. 1. 2009

 

Za sněhem v Habarticích

 

Protože u nás ne a na sněžit, rozhodli jsme se, že po silvestru vyrazíme na hory. No a v poledne 1. ledna jsme vyrazili. Jeli jsme i s dětma a taky s Anny. Její panička byla taky v Jeseníkách, kousek od naší chaty, ale bohužel si ji s sebou vzít na celý týden nemohla. Nás poprosila, jestli bychom ji do soboty nepohlídali a potom, že si ji odveze. No a my souhlasili...teda spíš já...

Na horách super!!! Psiska řádili u chaty na zahradě. Byly jak malá štěňata. Honičky, přetahování, vyhrabávání krtků...Obrazek Jak sem psala, byl to pro nás tuto zimu první sníh.

No a my jezdili prknit. Učili se to i holky a docela jim to šlo. Bohužel jsme si vybrali blbou dobu. Na sjezdovkách to praskalo ve švech. Čekali jsme i půl hodinovou frontu. Dojem vylepšilo až večerní ježdění v Branné.

V sobotu Gině odjela Anny a Gi byla bez nálady. Chyběla jí parťačka na blbnutí. Museli jsme ji zastoupit, ale mrzlo až praštělo (-15) tak to nešlo vydržet dlouho.

V neděli jsme šli v chumelenici za chatu s holkama bobovat. Gi to moc bavilo, tahala boby a lovila myši. Zkoušela sem aby vytáhla na bobech i holky, ale to na ni bylo moc a šprajcovala se. Na rovné cestě jí to ale nevadilo a děcka vozila sem a tam, dokonce svezla i mě. Nakonec to na bobech zkoušel i páník - to byla teprve zábava... Gi s ním závodila a byla rychlejší... Mám spoustu fotek TAAADY nebo klik na obrázek dole.

Obrazek