Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012

p1040637.jpg10. 5. Čas letí jako voda. Důvodem toho, že jsem zde dlouho nic nenapsala je, že se nám narodila holčička Karolínka. Agoušek si na nového člena rodiny hned zvykla. Ne že by aspoň trošičku nežárlila, ale spíš se vtírá nám a malou láskyplně olízne :-)

8. 5. Naše kamarádka Simča z Ch. s. Annomis má právě štěňátka výmaráčků a právě dnes byl čas na tetování a očkování, no a protože tuto nepříjemnost měla na starosti další kamarádka Hanička, spojili jsme příjemné s užitečným a sešli se v hojném počtu 7 bab (včetně naší Káji), 7 velkých psů a 9 štěňat. O fotodokumentaci se postarala Verča. Fotky jsou ZDE.

 

17. 2. Tak jsem se konečně dokopala napsat pár vět co je u nás nového. V první řadě cca za 6 týdnů očekáváme s přítelem narození naší malé holčičky. Jsem zvědavá jak to budu vše zvládat a co bude říkat Agouš na nového člena rodiny. No a jinak co je nového... Byli jsme se s Agoušem podívat na duocacib do Brna. Fotečky najdete ZDE. p1040297.jpg

Také jsem nahrála nové video jedné z her Agiry a Mefista, našeho hřebčáka. Fakt si ti dva rozumí... Více v sekci video.

Ještě tu máme fotečky z prochajdy s výmaráčkama TADY.

Teď zpráva z těch nejhorších. Stalo se to tedy již v listopadu loňského roku. Sárinka bohužel prohrála svůj boj s zákeřnou boreliózou. Díky patří jejímu pánečkovi, za to že se o ni vzorně staral a snažil se ze všech sil.