Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co vše se událo...

13. 9. 2009

 

Jak šel čas

 

 

Na docela dlouho jsme se odmlčeli s našimi pravidelnými novinkami. Bylo to tím, že Gi měla kupu štěňátek a tak jsem vše aktuální psala do skce ŠTĚŇATA. Teď už mají všechna nové domovy, tudíž budu novinky opět doplňovat sem.

 

Takže co se vše událo:

 

No asi nejdůležitější a největší novinkou je, že se naše smečka rozrostla o Agiru - Ginino štěně, které jsme si nakonec nechali. Více o ní TU.

 

Dále jsme doprovázeli Simču na nějaké té výstavě a taky na zkouškách. Víc na jejich stránkách.

 

Minulí víkend jsme ještě se třemi štěňaty strávili na oblastní výstavě psů v Buchlovicích, kde jsme (jak jinak) podporovali Anny. Štěnda byly super. Na to, že byly poprvé mezi tolika lidmi a psy se chovaly úplně vzorně. Fotečky z povedené soboty jsou na TOMTO odkaze.

 

Taky chodíme na pravidelné procházky. Malá si je dosytosti užívá - má obrovskou výdrž. Zašli jsme taky za bráchou Apem, ale bohužel nemám fotky. Nové fotečky poslal páník od našeho dalšího pejska Rynečka. Malej se má skvěle a váží už 19 kg. Viz foto.Obrazek Zprávičky máme i od Jeroda. Taky roste jako z vody - aktuální váhu nevím, ale před 14ti dny měl 15kg. Jo jsou to drobečci

 

Ryneček

 

 

 

 

 

ObrazekNo a teďaktualitka nejaktuálnější co jsme vyváděli o tomto víkendu... Tak ze soboty jsem pořídila docela dobrou galerku ze zahradních hrátek našich holčiček. K nahlédnutí je TU. No a dneska jsme vyrazili do Blučiny k našemu olíbenému rybníku, kde jsme vydrželi skoro tři hodinky. Pro fotogalerku KLIK. Najdete tam i fotečky z prochajdy, kterou sme v obvyklé sestavě podnikli v sobotu.