Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kooonečně

17. 11. 2009

 

 

 Koooonečně zase vysvitlo

 

No vím jsem s tím slunken jak postižená, ale po spoustě šedivých dnů je to prostě nádhera. A takové nádhery se musí náležitě využít.

ObrazekV sobotu ráno jsme vyrazili na rychlovenčení za barák na pole. Vzali jsme s sebou i maltézáka Mufíka, jenže tomu se na poli moc nelíbilo - píchá to. Ale pak si za plotem našel psí krasavice a už mu nevadilo nic. Odpoledne jsme se vydali cvičit poslušnost. Holky to potřebují jako sůl, zvláště naše malá Aguš, která tento týden opravdu perlila... Rozkousala mi mobil potfůrka jedna. Musím uznat, že se ale ve výcviku docela snaží a jsou vidět pokroky. Fotečky ze soboty najdete ZDE.

 

 

 

V neděli to nebylo o nic horší, ba naopak.

Obrazek

 

Jak naznačuje fotečka, viděli jsme se s bráchem Apachem. Domluvili jsme se na společné cvičení a v neděli proběhla první lekce, spíše taková seznamovací. Aby věděli co tránovat a jak. Příště to určitě bude lepší. Agira byla v sedmém nebi. A tak blbli a řádili v přilehlém rybníčku, že byli jak vodníci. Jinak musím říct, že Apča je nádhernej kus psa. Paráda...

 

 

Aby jsme se pořádně nabažili krásného počasí, vyrazili jsme po obědě na rozhlednu na Výhoně.Obrazek Teda lidí tam bylo požehnaně, ale je tam krásně... Vyjeli jsme sice autem až k rozhledně a pak jsme se šli projít po okolí, ale nevadí i tak to bylo super a pesani zase jednou někam vypadli. Na rozhlednu jsme se taky nedostali, protože tam neustále stála "fronta" a čekat až se to tam uvolní se nám nechtělo. Po cestě domů jsme v Blučině potkali dalšího našeho odchovánka - Nellynku. Jen v rychlosti jsme je obě (i s pqaničkou) pozdravili a udělali pár foteček a pelášili jsme k domovu. Fotky z celého dne jsou TADY.