Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodloužený zářijový víkend

30. 9. 2009

 

 

Prodloužený víkend

 

Tak to opět uteklo jako voda, i když tentokrát jsme měli víkend o den delší.  jak jsme tohle volno strávili?!

No přeci s přáteli jako vždycky. Ne teď vážně... Gi nám začala v pátek hárat a tak má chudina teď na chvíli utrum od lítání bez vodítka a jezdění po vejletech, tedy aspoň po akcích, jako byla teď v sobotu a neděli.Obrazek Byli jsme podpořit naši kamarádku Simču a venčí parťačku Anny na všestraných zkouškách pořádaných OMS Brno - venkov.  Jak jsem již psala, Gi nemohla a tak s náma jezdila oba dny jen mala Agirka. Byla moc šikovná a udělala mi velikou radost. V sobotu byla lesní část zkoušek v překrásných lesích u Bílovic nad Svitavou. Anny se moc snažila a sobotu zakončila samými čtyřkami. V neděli probíhala voda - také samé 4 a potom za poledne pole. Společný hon holky zvládly taky se samýma 4, dokonce narazili na zajíce, kterého Anny vystavila, postoupila a prokázala perfektní klid. Bohužel na individuálním hledání holky dostaly dvě limitní dvojky, které je odsunuly až do třetí ceny. Je to veliká škoda, ale i tak podaly super výkon.Obrazek No a Aguš to měla jako socializační výlet. Aspoň sme zjistili, že se nebojí střelby. Fotečky najdete pod TÍMTO ODKAZEM. Simči a Anny ještě jednou GRATULUJEM!!!!

Gi samozřejmě nepřišla zkrátka a oba dva dny jsme ji vzali na její oblíbené venčení s bruslemi. No to sem teď omarodila....

V pondělí už byla jen oddychovka. K Simči přijela kamoška s malou foxterierkou a tak si štěnda vyhrála. Na pár fotek mrkněte TADY.