Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našláplých 14 dní

 

...to ale bylo akciček...

 

No ani nevím čím začít dřív, ale vezmu to popořadě. Minulý víkend k nám po dlouhé době zavítali fajn kamarádi Gabča s Mirkem a holkámdscf5702.jpg vzali na hraní svoje pesany - Švýcarského ovčáka Ara a ročního křížence Edu. Eda to byla přesně Aguš krevní skupina. Dokázali spolu řádit až do půlnoci, zatím co my jsme grilovali. Eda je taky prvním psem, který Aguš dokázal utahat. Pár fotek najdete ZDE, bohužel noční řádění už jsem nefotila.

 

Přes týden jsme se snažili chodit s holkama každý den k vodě, ať už k rybníku, nebo k řece. Sice je chození k vodě díky nepředstavitelným hejnům komáru velmi nepříjemné, ale přeci je v takových topech nenecháme bez osvěžení. Doufám že to ocení  Fotky z jedné procházky k řece jsou ZDE.

 

 Ve středu jsme byli v Žabčicích (pěšky), tak jsme k vodě vyrazili se Simčou a výmaří partou. Pro štěňata to bylo první seznámení s vodou a první plavání. Fotky jsou k vidění TU.

 

No a než jsme se nadáli, už tu byl prodloužený víkend. V sobotu jsmedscf6019.jpg po dvou letech vyrazili do lomu v Mikulově. Sice nás lehce zaskočili kvanta lidí, kteří měli stejný nápad jako my, ale proti psům nikdo nic neměl a voda taky nezklamala, takže supééér. Jako vždy jsme vyrazili se Simčou, Tomem a Anny. Fotky jsou k vidění TADY.

 

V neděli jsme pro změnu přijali pozvání Simči k nim do bazénu, čehož jsme s radostí využili. Holky jsme brali s sebou, Agirka se vyřádila snad s každým pesanem včetně štěňat. Fotky z řádění i válení jsou ZDE.