Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvový týden

23. 3. 2010

 

 

Super návštěvy...

 

Tak je tu konečně jaro a je to znát... Holky mají konečně to hárání za sebou. Anny má potvrzenou březost. Více o štěňátkách na jejich stránkách ZDE. A s návštěvama se teď roztrhl pytel. 

 

V sobotu se konala krajská výstava psů ve Vyškově, kde byla i naše kamarádky Hanička z ChS Sachmet a Verča od chesapeaků Fangy a Honey. ObrazekVyužili toho, že jsou nedaleko a odpoledne dojeli na návštěvu. Hanka s golden retriverem Domingem a Verča s dračicí Honey. Hanča a Agu jsou skoro stejně staré, takže si tůze rozuměly. Krásně se vyblbly a unavily - supééér. Fotečky z prochajdy jsou k vidění TADY. Holky moc děkujem za fajn odpoledne, škoda, že nebydlíme blíž. Doufám, že to zase někdy zopáknem...

 

No a dneska jsme měli další bomba návštěvu... Po dlouhé době dojela Zdenča s Jarodem a Istarem. ObrazekBylo obzvláště vydařené počasíčko a my venku se psy strávili 3 hodinky. Pesani řádili jak o život a teď tu doslova chrápou. Spoustu povedených foteček najdete ZDE. Opět musím Zdenči a smečce moooc poděkovat za super den. Už se nemůžu dočkat výletu do Lednice.