Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr a začátek roku

8. 1. 2010

 

 

Silvestr a Tři králové :-)

 

Leto jsme pojali Silvestrovské oslavy velice netradičně, zato ale suprovsky :-)

Přijali jsme pozvání našich kamarádů Vítka a Hanči do Oder. Jela i Zdenča a samozřejmě všichni naši čtyřnozí miláčci. Vyrazili jsme dřív, protože jsme měli v Odrách domluvené venčení s Renčou a její kanárskou dogou Kessinkou. ObrazekNo a v sestavě: my, Zdenča a Jarod s Istarem, Renča s Kessinkou a Kubajz s Adélkou (profi fotografkou) jsme vyrazili do místních luhů a hájů. Bohužel se brzo setmělo a z focení nic nebylo, tak aspoň ta společná fotečka se povedla. Po prochajdě nás Renča všechny i s našimi chlupáči pozvala na čajík k ní do bytu, teda jak se tam ti bufani poskládali to byla sranda. Tímto bych Renči chtěla moc poděkovat za pohostinost, snad se zase brzo potkáme.

Po té jsme se odebrali na novoroční oslavu. Na naše chlupáčky už tam čekala VOK Sejbička a veterán John. No prostě měli stále co dělat, s kým si hrát a koho otravovat - co víc si přát... Oslavička proběhla na výbornou.

No a jak se máme po Novém roce??? No Aguš měla zase jednou smůlu a na prochajdě stoupla do střepů - výsledkem jsou dva rozřízlé polštářky. Je to ale děsný pacient, všechno co jí na packu dám hned sundá, strhne, olíže.... Snad se pacina brzo zahojí, aby mohla vesele lítat a řádit jako před tím. Už je to lepší, dneska si užívali sněhu a sluníčka na zahradě.

Z tohoto všeho dění máme nějaké fotečky. K vidění TADY.