Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srpnové nicnedělání :-D

 

 

...aneb makáme jako šroubci...

 

Předem bych se chtěla omluvit, za tu dlouhou pauzu, kdy zde nepřibyla žádná aktualitka. Bohužel jsem opravdu neměla moc času a tu trochu jsem raději věnovala holkám, než vysedáváním u počítače.

strecha.jpgNo a co jsme celý srpen dělali? Akce číslo 1 byla střech. Tedy náš  domeček dostal novou čepici. Bylo to docela náročné, ale zvládli jsme to. Holky málem ochraptěly, jak museli na tesaře a kamarády pomocníky štěkat. Fotky najdete ZDE. Ještě jednou bych tu chtěla poděkovat kamarádům za pomoc, protože bez nich bychom to rozhodně nezvládli. DÍKY!!!!

Akce číslo 2, bylo úspěšné završení mého studia na VFU Brno titulem MVDr. Hurááá už je ze mě doktorkaaaaa. Díky všem kdo na mě mysleli a drželi mi pěstičky.

Akce číslo 3 bylo 10ti denní hlídání háravky Anny. Panička Simčatrojka.jpg jela do Tuniska a protože Anny hárala, nechtěla ji nechat doma mezi psy, no a protože naše frajerky zrovna taky háraly, bylo to velmi vtipné. Po baráku chodili tři trochu hráblé feny v kalhotkách :-). Jinak si to ale holky spolu fakt užily a řádily jak černá ruka. Fotky z procházek ZDE.